plnimenahradne.cz

NEWSLETTER 1Q/2018

Pro naše zákazníky tvoříme obchodní deštník nad poskytovateli Náhradního Plnění - Chráněnými dílnami, zákazník tak získává jeden obchodní kontakt pro různé výrobky a služby od více dodavatelů Náhradního Plnění

PlnímeNáhradně.cz - One Point of Contact pro komplexní řešení potřeb Náhradního Plnění ve Vaší firmě.

Nabízíme náhradní plnění od více než 90 partnerů na nejširší sortiment výrobků a služeb.

novinky

Důležité novinky v oblasti náhradního plnění:

Nově registr Náhradního Plnení při MPSV, zavedená elektronická evidence náhradního plnění. Pro odběratele vznikla povinnost reagovat na potvrzovací email, aby vám byl nákup započítán.
Snížené kapacity náhradního plnění na trhu – kapacita, kterou mohou chráněné dílny poskytnout se snižuje z 36ti násobku na 28mi násobek průměrné mzdy.
Zajistíme vám odběr široké škály produktů a služeb od prověřených dodavatelů, podle platné legislativy. Zde výčet některých produktů a služeb z komplexní nabídky 100 chráněných dílen.
LED osvětlení

LED osvětlení

Nabízíme LED osvětlení v režimu náhradního plnění do vašich kanceláří a výrobních prostor. Dvojí úspora jedním vrzem: úspora energií díky realizaci LED osvětlení a režimu náhradního plnění.
Ceny dle Vámi zvolené hodnoty v náhradním plnění
více informací
Kancelářský papír

Kancelářský papír

Nabízíme širokou škálu kancelářského papíru a dalšího vybavení. Momentálně akční cena – kopírovací papír, 80g, 500 listů za 71,70Kč/balení
Ceny na vyžádání dle individuálních poptávek
více informací
Jazykové kurzy, výuka jazyků, tlumočení

Jazykové kurzy, výuka jazyků, tlumočení

Chcete rozvíjet jazykové znalosti svých zaměstnanců? Firemní jazykové kurzy je možné zahájit kdykoliv během roku a jejich strukturu přizpůsobíme Vašim požadavkům.
Dále nabízíme překlady a profesionální tlumočnický servis.

Ceny na vyžádání dle individuálních poptávek
více informací
Zakázkové šití

Zakázkové šití

Nabízíme Vám kompletní výrobu profesních uniforem do nejrůznějších druhů zaměstnání. Šijeme oblečení pro hotely, restaurace, školy, zdravotnictví a mnoho dalších profesních oblastí.
Ceny na vyžádání dle individuálních poptávek
více informací
Deratizace

Deratizace

Zajištění komplexní služby v oboru deratizace a dezinsekce od akutních i preventivních zásahů, až po vedení příslušné agendy a jednání s úřady. Dle zákonů č. 223/2013 Sb. a 350/2011 Sb. má každý povinnost bojovat proti škůdcům.
Ceny na vyžádání dle individuálních poptávek
více informací
 
 
Náhradní plnění
Společnosti, které zaměstnávají více než 25 zaměstnanců, již musí dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. řešit oblast náhradního plnění a mají povinnost
zaměstnávat minimálně 4 % osob se zdravotním postižením. Při nesplnění této podmínky si může zaměstnavatel vybrat, v jaké podobě bude náhradně plnit:

odvodem finančního obnosu do státního rozpočtu
čerpat náhradní plnění nákupem výrobků a služeb nebo zadáním zakázek chráněným dílnám
kombinace předchozích dvou variant náhradního plnění