Výhody náhradního plnění

výrobky a služby v režimu náhradního plnění

Výhody náhradního plnění

Nákupem výrobků a služeb od chráněných dílen v režimu náhradního plnění můžete ušetřit nemalé peníze Vaší společnosti, ale zároveň i pomůžete zdravotně znevýhodněným v uplatnění, podpoříte existenci chráněných dílen a dáte práci lidem se zdravotním handicapem, kteří práci potřebují a jinak by ji velmi složitě hledali. Nákupem náhradního plnění získáte vyřešení Vaší zákonné povinnosti a ještě tím někomu pomůžete, což je velké + pro Vaši společenskou odpovědnost, máte-li problém najít ve své společnosti uplatnění pro zaměstnance ZTP.

Chráněné dílny, které jsou poskytovateli náhradního plnění, dnes nenabízejí pouze pletené rukavice či ručně malované kalendáře. Od toho jsme tady my PlnimeNahradne.cz, protože my Vám pomůžeme najít takové zboží a služby od chráněných dílen, které pro své podnikání běžně využíváte. Společnost si sama může vybrat poskytovatele, dodavatele náhradního plnění a vybrat si tak pro sebe služby nebo výrobky, které by jinak stejně potřebovala a nakoupila jinde.

Co třeba kávový servis, masáže v místě pracoviště, kancelářské potřeby, outsourcing tisku, pravidelné dodávky čerstvých květin, reklamní služby nebo zajištění vánočních dárků pro své zaměstnance? To vše a mnohem více dnes chráněné dílny dokážou zprostředkovat a navíc poskytnout vše v režimu náhradního plnění.

Pokud máte najednou mnoho nápadů a nevíte, kde shánět kompetentní chráněnou dílnu, tak nás neváhejte kontaktovat, rádi se s Vámi sejdeme na osobní schůzce.

On-line rezervace náhradního plnění

* nutné vyplnit

Partneři