O nás

O nás

Společnost LS Group CZ s.r.o. vznikla v roce 2011 s cílem spolupracovat s velkými společnostmi v oblasti vzdělávání, kde se řadí mezi významné poskytovatele těchto služeb.

Jsme mladá dynamická společnost, Vaše nevšední požadavky bereme jako výzvu. Naším cílem je spokojený zákazník, který nás hrdě doporučí dál. V rámci rozvoje svého potenciálu jsme rozšířili své portfolio služeb o oblast zprostředkování náhradního plnění.

Zakládáme si na výběru zaměstnanců, chceme, aby u nás panovala příjemná pracovní atmosféra, která se odráží i při jednání s našimi klienty, kterých si velice vážíme.

V rámci rozvoje svého potenciálu se společnost rozhodla rozšířit své portfolio služeb v oblasti zprostředkování náhradního plnění. Chceme pomoci chráněným dílnám, které zaměstnávají lidi, které postihl nelehký osud, kteří by jinak jen těžko získali práci, aby měli pro koho vyrábět, poskytovat služby.

Chráněné dílny přestože umějí vyrobit kvalitní zboží na vysoké úrovni, často cítí rezervu v dovednostech nabídnout jej do velkých společností. Právě tento průnik byl základem partnerství chráněných dílen a společnosti LS Group CZ s.r.o..

Proč náhradní plnění od nás

Jako prostředník mezi chráněnými dílnami a společnostmi nakupující náhradní plnění máme výhodu ve své komplexnosti. Máme aktuální přehled o celkové nabídce zboží a služeb chráněných dílen i jejich nevyčerpané kapacitě.

Nejsme firma schovávající se pouze za emailovou komunikaci. Naši konzultanti s Vámi při osobní schůzce zjistí Vaše potřeby, představy a navrhnou optimální řešení. Jsme přesvědčeni, že Vás vždy překvapíme!

Významným vzájemným úspěchem naší spolupráce může být outsourcing některých aktivit z Vašeho procesu fungování podniku chráněnou dílnou.

Partneři